Radosław Kawęcki

Radosław Kawęcki

Najlepszy polski grzbiecista. Dwukrotny Wicemistrz Świata (Barcelona 2013 i Kazań 2015) i trzykrotny złoty medalista Mistrzostw Świata na basenie krótkim. Na swoim koncie ma ponadto 9 złotych krążków przywiezionych z Mistrzostw Europy, w tym 3 zdobyte na 200 metrów na basenie długim, i dwa srebra. Finalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie, na których zajął 4 miejsce.

Konrad Czerniak

Konrad Czerniak

Wicemistrz Świata z Szanghaju na 100 m stylem motylkowym i dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Świata (Barcelona, Kazań). Podczas Mistrzostw Europy wielokrotnie stawał na podium, w tym trzykrotnie na najwyższym jego stopniu. Jest ambasadorem Sportowej Akademii Veoli. Razem z siostrą prowadzi również Sportową Akademię Konrada Czerniaka, w której szkoli i zaraża miłością do pływania najmłodszych.

Aleksandra Urbańczyk

Aleksandra Urbańczyk

Złota medalistka Mistrzostw Europy na basenie krótkim, brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Stambule, wielokrotna Mistrzyni Polski. Specjalistka od stylu grzbietowego i zmiennego. W pływaniu zakochała się od pierwszego wejrzenia, a teraz tę miłość przekazuje młodym adeptom pływania w ramach szkółki, którą prowadzi w Łodzi razem z mężem, Bartoszem Olejarczykiem.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2021