Zaparowanym okularkom mówimy STOP - COBRA ULTRA SWIPE

Technologia SWIPE ANTI-FOG to nowe, całkowicie przełomowe, opatentowane podejście do rozwiązania irytującego problemu parujących okularków. Dostępna w najnowszych okularkach COBRA ULTRA SWIPE MIRROR...

Okularki Cobra Ultra i Cobra Ultra Mirror były dotychczas najlepszymi okularkami startowych w ofercie areny. Ich idealny, hydrodynamiczny kształt, świetne dopasowanie i optymalny obszar widzenia sprawiały, że już od pierwszych startów właśnie te modele były wybierane zarówno przez zawodowych pływaków, jaki tych, którzy dopiero co zaczynali swoją poważną przygodę z pływaniem.

Z pięcioma wymiennymi noskami, podwójnym silikonowym paskiem zabezpieczonym klipsem RFA oraz świetnie wyprofilowanymi cienkimi uszczelkami, okulary te gwarantują niesamowitą przyczepność oraz stabilność(starty, nawroty).

Czegoś takiego jeszcze nie było – czas na COBRA ULTRA SWIPE MIRROR!

arena poszła o krok dalej – jeszcze bardziej zwiększając właściwości swojego topowego modelu.
Poza dotychczasowymi ogromnymi zaletami, jakimi są:

  • Super szeroki kąt widzenia
  • Mocne soczewki wykonane poliwęglanu(bezpieczeństwo)
  • 5 wymiennych nosków (idealne, indywidualne dopasowanie)
  • Hydrodynamiczny kształt (mniejsze opory)
  • Podwójny silikonowy pasek (stabilność)

dodana została nowa opatentowana technologia SWIPE ANTI-FOG, która nie 2x, czy 5x, ale aż 10x wydłuża czas „wolności od zaparowanych szkiełek”, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania, dając pływakowi jeszcze większą pewność i spokój podczas starów. Już nigdy więcej nie stracisz swojej koncentracji przez zaparowane szkiełka. Dodatkowo dla mniejszego zmęczenia oczu przy treningach w słabo oświetlonych basenach lub na otwartych wodach użytkownik może dobrać wersję z jasnymi lub ciemnymi szkiełkami.

Technologia SWIPE ANTI-FOG to nowe, całkowicie przełomowe, opatentowane podejście do rozwiązania irytującego problemu parujących okularków. Już teraz dostępne w serii najlepszych na rynku okularków COBRA ULTRA SWIPE MIRROR i COBRA TRI SWIPE. Gdy tylko okularki zaczną parować, wystarczy zanurzyć je w wodzie i 5 ruchami opuszków palców delikatnie przetrzeć wewnątrz szkiełka, by na nowo aktywować powłokę ANTI-FOG. Przed odnowieniem powłoki należy się upewnić, że okularki nie są od środka brudne. W razie potrzeby powtarzamy czynność zawsze wtedy, gdy szkiełka zaczynają parować – tak by cieszyć się najlepszą widocznością na dłużej.


Rewolucyjna, nowa technologia doskonale wpasowuje się w rodzinę topowych produktów serii POWERSKIN, która przewodzi w kategorii profesjonalnych AKCESORIÓW i STROJÓW STARTOWYCH zatwierdzonych przez FINA.
COBRA ULTRA SWIPE MIRROR i COBRA TRI SWIPE to modele przeznaczone zarówno dla wyczynowych pływaków jak i amatorów, którzy szukają produktów o najwyższej jakości.Cena katalogowa produktu:

COBRA ULTRA SWIPE MIRROR - 269,99 zł
COBRA TRI SWIPE – 279,99 zł

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019