Puchar Polski w Kozienicach - podsumowanie

​Grand Prix w Kozienicach już za nami. Były to pierwsze w 2019 roku zmagania Pucharu Polski i jednocześnie ostatnie w tym sezonie zawody, które odbywają się na krótkim basenie. Kolejne zawody z cyklu odbędą się na 50-metrowych pływalniach w Lublinie, Warszawie i Ostrowcu Świętokrzyskim.

WYNIKI CYKLU W KOZIENICACH

W dniach 23-24 lutego na 25-metrowym basenie w Kozienicach zaprezentowało się 222 pływaków z 42 klubów pływackich, z których najliczniej reprezentowane były kluby z Warszawy. Dwudniowe zmagania wyłoniły zwycięzców w kategorii OPEN. Na czele seniorskiej klasyfikacji generalnej mężczyzn znaleźli się Wojciech Wojdak, Michał Poprawa i Filip Zaborowski. Wśród pań triumfowały Alicja Tchórz, Dominika Sztandera i Aleksandra Knop.

ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW

Zaraz po zakończeniu weekendowego Grand Prix, w dniach 24.02-09.03.2019 r. w ramach przygotowań do lipcowych Mistrzostw Świata w Gwangju, rozpocznie się zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów. Będzie to jednocześnie pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski pod wodzą nowego trenera koordynatora, Roberta Brusa. Powołanie otrzymało 23 zawodników, z których 16 mogliśmy obserwować podczas zawodów w Kozienicach. Wśród powołanych nie zabrakło oczywiście zawodników teamu arena - Konrada Czerniaka oraz Radosława Kawęckiego.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019