Przegląd damskich strojów startowych marki Arena

Zastanawiasz się, jaki strój sprawdzi się najlepiej podczas ważnych startów? Przejrzyj nasze najlepsze modele.

1. Powerskin ST 2.0

Ten model pomoże Ci w pełni uwolnić Twoją wewnętrzną moc. Został wycięty z idealnie gładkiej tkaniny technicznej: jej warstwa zewnętrzna jest elastyczna i minimalizuje opór, jaki stawia woda, a warstwa wewnętrzna odpowiednio uciska mięśnie, zapewniając kompresję w kluczowych miejscach. W najnowszej wersji modelu przeprojektowaliśmy płaskie szwy w taki sposób, by poprawić uniesienie ciała i dodatkowo zredukować opór. Wzmocnione ramiączka i otwarte plecy wspierają górną partię ciała, równocześnie gwarantując pełną swobodę ruchów.


Pływaczki na każdym poziomie zaawansowania doceniają strój ze względu na komfort, jaki zapewnia, a także jego niezwykłą trwałość i dynamikę. W tym sezonie model ten znajdziecie w wersji limitowanej – z logo Batmana.

2. Powerskin Carbon-Flex VX

Sięgające kolan nogawki, odkryte plecy i nasz kultowy materiał, stworzony z włókien, do których zaaplikowano atomy węgla – model Carbon-Flex stworzyliśmy po to, abyś jeszcze szybciej mogła dotknąć linii mety. W modelu zastosowaliśmy system V-flex, który pozwolił na dodatkową optymalizację szwów: takie rozwiązanie poprawia elastyczność podczas startu, nawrotu czy kopnięć, a także zapewnia pełen zakres ruchów bioder i ramion. Węglowa klatka odpowiada za inteligentną kompresję i perfekcyjne dopasowanie.


3. Powerskin Carbon-Air

W tym modelu poczujesz się lekka jak nigdy wcześniej. W innowacyjnym materiale technicznym zastosowaliśmy włókna węglowe o ułożeniu horyzontalnym, optymalizując tym samym inteligentną kompresję i minimalizując opór. Na uwagę zasługują tu również sprytne ramiączka, dzięki którym ramiona odczują znacznie mniejszy nacisk i jeszcze większą swobodę ruchów.


4. Powerskin R-EVO ONE

Ten kostium będzie dla Ciebie jak druga skóra. Wykonaliśmy go z jednego kawałka materiału, niezwykle elastycznego i zapewniającego równomierną kompresję. Model posiada pojedynczy szew z tyłu, co przekłada się na komfort i swobodę ruchów. Materiał, z jakiego zrobiony jest strój, jest ultralekki: to oznacza, że absorbuje mniej wody i jeszcze szybciej schnie. Pływaczki z pewnością ucieszy również fakt, że R-Evo jest niezwykle łatwy do założenia i zdjęcia.


5. Powerskin Carbon-Ultra

Najnowszy model z serii Carbon został stworzony przede wszystkim z myślą o sprinterkach. Jego znakiem rozpoznawczym jest konstrukcja dwa w jednym: wewnętrzny system taśm, ulokowanych w strategicznych miejscach, zwiększa efektywność ruchów, izoluje mięśnie i poprawia pozycję w wodzie ; w warstwie zewnętrznej użyliśmy trzy razy więcej atomów węgla, co przełożyło się na poprawę kompresji i redukcję oporu.Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019