Premiera nowego Carbon-Air2

Rodzina strojów startowych Powerskin powiększyła się o nowy model: Carbon-Air2, który jest jeszcze lżejszy, bardziej elastyczny i jeszcze wygodniejszy od swojego poprzednika.

Nowy poziom dopasowania

Powerskin Carbon-Air2 przenosi koncepcję znaną z modelu Air na wyższy level. Jest wykonany z tego samego materiału co Carbon-Air, w którym zastosowano klatkę węglową, ale w jego konstrukcji wprowadziliśmy kilka zmian. Nowe rozmieszczenie paneli przy jednoczesnym zastosowaniu technologii one-piece gwarantuje jeszcze lepsze dopasowanie stroju do ciała.

Dla większej swobody ruchów

Zintegrowana podszewka zbudowana z trzech oddzielnych paneli rozmieszczonych w strategicznych miejscach, zapewnia większą swobodę ruchów. W damskim stroju przedni panel, redukuje kompresję na klatce piersiowej i pozwala swobodniej oddychać. W męskim stroju startowym zmniejszony został nacisk na biodra, przez co poprawia się elastyczność i płynność ruchu.


Efekt drugiej skóry

Carbon-Air2 wykonano w konstrukcji one-piece, czyli z jednego kawałka materiału, przy zastosowaniu jednego szwu. To znacznie zmniejsza wszelkie potencjalne ograniczenia ruchu i gwarantuje niezrównany komfort. Obecność tylko jednego szwu sprawia też, że kombinezon pochłania mniej wody, przez co jest lżejszy - tym samym zredukowany zostaje opór stawiany ciału przez wodę, co skutkuje lepszą dynamiką ruchu. Konstrukcja one-piece sprawia ponadto, że strój łatwiej też założyć i zdjąć.

Nowy Powerskin Carbon-Air 2 będzie dostępny w specjalistycznych sklepach pływackich już w pierwszym kwartale 2019 roku.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019