​Podsumowanie 2018 roku

Czas podsumować dokonania pływaków naszego Teamu oraz nowości produktowe i technologiczne, które wprowadziliśmy w minionym roku. Poczytajcie!

Nowe technologie

W 2018 roku nasza oferta okularków poszerzyła się o model One Piece, który dzięki unikatowej technologii Orbit-Proof Technology doskonale dopasowuje się do kształtu każdej twarzy. Było to możliwe dzięki odpowiedniej konstrukcji, wypracowanej przez naszych konstruktorów, których działania bazowały na pracach badawczych, analizujących podobieństwa i różnice w strukturze ludzkich twarzy. Dopracowane zostały zwłaszcza okolice oczodołów, czyli miejsca gdzie ryzyko nieszczelności jest największe. Oprócz 100% szczelności okularki gwarantują także doskonałą widoczność, gdyż zastosowaliśmy w nich poliwęglanowe soczewki.

W lipcu do sklepów trafił Revo One, nasz nowy strój startowy dla zawodowców jak i pasjonatów pływania. Dzięki zastosowaniu nowej technologii ONE, braku bocznych szwów i optymalnej kompresji strój gwarantuje pełen komfort i pozwala na maksymalizację osiąganych wyników.

Wypuściliśmy też limitowaną wersję naszego najpopularniejszego stroju startowego Carbon Air, który najlepsi pływacy świata cenią za wyjątkową lekkość i optymalną kompresję. Nowa wersja kolorystyczna trafiła do specjalistycznych sklepów pływackich w czerwcu.

Jesień i zima należały do utrzymanej w klimacie retro kolekcji Arena Icons, inspirowanej historią naszej marki i projektami strojów z lat. 70. Kolekcja obejmuje czepki, kąpielówki, damskie stroje jednoczęściowe oraz produkty z linii lifestylowej: bluzy, podkoszulki i spodnie.

Sukcesy zawodników Arena Team

Miniony rok to także szereg sukcesów naszych pływaków. Z Mistrzostw Europy w Glasgow Radosław Kawęcki wrócił ze srebrnym medalem na 200 m stylem grzbietowym, a męska sztafeta w składzie: Jan Świtkowski, Konrad Czerniak, Jakub Kraska i Kacper Majchrzak przywiozła historyczny brąz na 4x100 m stylem dowolnym.

Na Mistrzostwach Świata na krótkim basenie w chińskim Hangzhou Radosław Kawęcki wywalczył w swojej koronnej konkurencji na 200 m stylem grzbietowym brązowy medal.

W 2018 roku zawodnicy Arena Team ustanowili także szereg rekordów. Adam Peaty na Mistrzostwach Europy w Glasgow z czasem 57.10 ustanowił nowy rekord na 100 m stylem klasycznym, poprawiając własny rekord świata, ustanowiony dwa lata wcześniej w trakcie igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

Zmagania w Chinach, należąca do międzynarodowego teamu Areny Katinka Hosszu zakończyła aż z czterema złotymi krążkami, a Ranomi Kromowidjojo ustanowiła aż trzy rekordy mistrzostw. Daiya Seto podczas Mistrzostw Świata w Hangzhou na 200 m stylem motylkowym mężczyzn z czasem 1:48.24 ustanowił nowy rekord świata już pierwszego dnia zmagań na krótkim basenie.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny rok!

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019