ONE Single Piece Design - nowa technologia marki Arena

Perfekcyjne dopasowanie stroju do ciała? To możliwe. Od 40 lat staramy się tworzyć rozwiązania, dzięki którym nasze kostiumy kąpielowe właśnie takie będą. Jednym z nich jest technologia ONE Single Piece Design.

Męskie i damskie stroje z serii Single Piece Design tworzone są z jednego kawałka materiału. Brak bocznych szwów gwarantuje idealnie równomierne rozłożenie tkaniny. Takie rozwiązanie zapewnia perfekcyjne dopasowanie stroju do ciała i uczucie maksymalnego komfortu oraz daje wrażenie, że ma się na sobie drugą skórę.

Strój z jednego kawałka

Męskie i damskie stroje z serii Single Piece Design tworzone są z jednego kawałka materiału. Brak bocznych szwów gwarantuje idealnie równomierne rozłożenie tkaniny. Takie rozwiązanie zapewnia perfekcyjne dopasowanie stroju do ciała i uczucie maksymalnego komfortu oraz daje wrażenie, że ma się na sobie drugą skórę. Jednoczęściowa konstrukcja zmniejsza całkowitą absorpcję wody, co przekłada się na zmniejszenie oporu i sprawia, że pływak czuje się lżejszy w wodzie.

Dla zawodowców i pasjonatów

Kolekcja One przeznaczona jest dla dwóch grup pływaków: zawodowców, którzy szukają zaawansowanych technologicznie rozwiązań, a także tych, którzy pływają rekreacyjnie i stawiają na komfort oraz unikatowy design.

Modele z kolekcji One Piece Design znajdziesz tutaj.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019