Nowy strój startowy ARENA R-EVO ONE

Anna Dowgiert przetestowała nasz najnowszy strój! Sprawdź, co o nim sądzi. ARENA R-EVO ONE dostępny będzie w lipcu tego roku. Do nabycia tylko w najlepszych, specjalistycznych sklepach pływackich! ,,Wrażenia jak najbardziej na plus. Ostatnio moim numerem jeden był Air ale chyba R-EVO ONE zagości u mnie na dłużej. Jest to pierwszy kostium w którym nie przeszkadzał mi ucisk nogawek... to wielka zaleta gdyż podczas oczekiwania na start czułam bardzo duży komfort (nie czułam, że ją mam na sobie)" - mówi Anna Dowgiert.

,,Wrażenia jak najbardziej na plus. Ostatnio moim numerem jeden był Air ale chyba R-EVO ONE zagości u mnie na dłużej. Jest to pierwszy kostium w którym nie przeszkadzał mi ucisk nogawek... to wielka zaleta gdyż podczas oczekiwania na start czułam bardzo duży komfort (nie czułam, że ją mam na sobie)" - mówi Anna Dowgiert, która miała okazję przetestować strój podczas Akademickich Mistrzostw Polski.

Z przyjemnością przedstawiamy nową wyścigówkę ARENA R-EVO ONE. Zapraszamy do zapoznania się z folderem informacyjnym oraz filmem promującym. Strój startowy R-EVO ONE z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym pływakom. Dzięki zastosowaniu nowej technologi ONE, braku bocznych szwów i optymalnej kompresji sprawia, że połączenie technologii i wygody użytkowania to mieszanka wybuchowa!

ARENA R-EVO ONE dostępny będzie w lipcu tego roku. Do nabycia tylko w najlepszych, specjalistycznych sklepach pływackich!Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019