Męskie stroje startowe – przegląd

​Stroje startowe Areny, używane przez najlepszych pływaków świata, to zaawansowane rozwiązania, ergonomiczne kroje i sprawdzone materiały. Sprawdź, w jakich modelach możesz wybierać i zdecyduj, który pomoże Ci w walce o lepsze wyniki!

Nasza marka stawia na jakość i innowacyjność produktów, dlatego od lat najlepsi pływacy świata zdobywają medale, pływając właśnie w naszych strojach. W produktach z linii Powerskin Carbon - Carbon Ultra, Carbon Flex i Carbon Air - zastosowaliśmy włókna węgla, które okazały się przełomowym rozwiązaniem dla pływackiego świata. Zwiększają one trwałość materiału i odpowiadają za inteligentną kompresję. Włókna węgla, aplikowane bezpośrednio do splotu, tworzą unikatową panelową konstrukcję przypominającą węglową klatkę. Oplata ona ciało, chroniąc je przed przeciążeniami i minimalizując opór, jaki stawia mu woda.

1. Powerskin Carbon-Flex VX

Z uwagi na konstrukcję oraz optymalizację rozmieszczenia szwów jest chętnie wybierany przez pływaków preferujących styl klasyczny i zmienny. System V-flex zapewnia większy zakres ruchów, a konstrukcja X zbiera szwy z tyłu poniżej linii talii dla lepszego dopasowania i poprawy położenia ciała w wodzie. Klatka węglowa odpowiada za inteligentną kompresję: mięśnie są odpowiednio uciskane, co przekłada się na poprawę mocy i aerodynamiki.


2. Powerskin Carbon-Air

Wykonany z ultralekkiej, gładkiej tkaniny technicznej. Zawiera ona włókna węglowe, które w razie potrzeby kompresują mięśnie, zwiększając kontrolę ruchu i zmniejszając opór stawiany ciału przez wodę. Elastyczny materiał dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, a strój łatwo założyć i ściągnąć.


3. Powerskin Carbon-Ultra

To model z trzy razy większą domieszką włókien węglowych niż dwa poprzednie modele. Oznacza to, że tkanina jest w stanie jeszcze precyzyjniej dopasować się do kształtu ciała. Dzięki ukierunkowanym strefom kompresji, Carbon Ultra będzie Cię dodatkowo wspierał w bitwie o każdą setną sekundy. Do zaprojektowania warstwy wewnętrznej, opartej na systemie taśm wspierających odpowiednie partie mięśni, wykorzystano specjalistyczną wiedzę o kluczowych łańcuchach mięśniowych.


4. Powerskin ST 2.0

Trwałe i wyjątkowo elastyczne włókna, z jakich wykonano Powerskin ST 2.0, zapewniają jednocześnie optymalną kompresję oraz całkowitą swobodę ruchu. Ergonomiczna konstrukcja z nisko profilowanymi szwami gwarantuje ścisłe dopasowanie stroju do ciała. Wszystko po to, by poprawić uniesienie ciała i dodatkowo zredukować opór. Dzięki technologii XtraLife i włóknom lycry materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia. Model ST 2.0 dostępny jest także w rozmiarach juniorskich.


5. Powerskin R-evo One

Model R-evo One wykonano z jednego kawałka materiału, dla jeszcze większego komfortu i nieograniczonej swobody ruchów. W pełni klejona konstrukcja to także zminimalizowane ryzyko powstania otarć lub podrażnień skóry. W tych szortach będziesz czuł się jak w drugiej skórze. Materiał charakteryzuje się dodatkowo bardzo dużą rozciągliwością, przez co szorty łatwo zdjąć i założyć. Zaawansowany technicznie materiał zapewnia także mniejszy opór w wodzie.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2020