Kampania I am water

Każdy z nas jest związany z wodą w jakiś szczególny sposób. Mogą to być emocje towarzyszące pierwszemu skokowi do basenu, bieg w letnim deszczu czy po prostu podziwianie piękna morza ciągnącego się aż po horyzont. O tych wyjątkowych relacjach postanowiliśmy opowiedzieć nieco więcej. W ramach kampanii „I am water” razem z najlepszymi pływakami na świecie opowiadamy o niezwykłej pasji, jaką jest pływanie, o tym, jakie emocje towarzyszą im, gdy są w wodzie i czym dla nich jest czas spędzony na pływalni.

Każdy z nas jest związany z wodą w jakiś szczególny sposób. Mogą to być emocje towarzyszące pierwszemu skokowi do basenu, bieg w letnim deszczu czy po prostu podziwianie piękna morza ciągnącego się aż po horyzont. O tych wyjątkowych relacjach postanowiliśmy opowiedzieć nieco więcej.

W ramach kampanii „I am water” razem z najlepszymi pływakami na świecie opowiadamy o niezwykłej pasji, jaką jest pływanie, o tym, jakie emocje towarzyszą im, gdy są w wodzie i czym dla nich jest czas spędzony na pływalni.

Woda jest przygodą. Czyni z nas ludzi nie do zatrzymania. Budzi w nas serce do walki i skłonność do poświęceń. Woda to wczesne poranki, pot, bolące mięśnie. Woda to poświęcenie i determinacja. Energia, która nie uznaje wymówek. Woda to medale, duma i satysfakcja.

Zobacz, co o swojej pasji i poświęceniu dla sportu mówią najlepsi pływacy.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019