Innowacje od Areny - przegląd najpopularniejszych rozwiązań w akcesoriach

Stroje kąpielowe – to o nich przede wszystkim myślimy, pakując się na kolejny trening. Na nich wyposażenie pływaka jednak się nie kończy. O wygodzie i bezpieczeństwie podczas treningu decyduje bowiem szereg akcesoriów: gogle, czepek czy klapki. Zobacz, czym zaskoczą Cię nasze akcesoria.

Gogle

Podstawowym zadaniem gogli marki Arena jest zapewnienie pływakowi krystalicznego pola widzenia pod wodą. Wszystkie nasze modele zaprojektowane są w taki sposób, by zapewnić optymalny komfort i perfekcyjne dopasowanie do twarzy. Co więcej, mają powłokę przeciwmgielną, są pozbawione dodatku PVC i oferują pełną ochronę przed promieniami UV. Dzięki temu gogle marki Arena wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających pływaków.

NOWOŚĆ:

Najnowszą propozycją naszej marki są gogle wykonane w technologii The One. Dzięki wykorzystaniu unikatowej technologii Orbit-Proof Technology gogle The One doskonale dopasowują się do każdej twarzy, zapobiegając przeciekaniu.


Czepki

Od klasycznych czepków wykonanych z silikonu po innowacyjne rozwiązania, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających pływaczek i pływaków – w naszej ofercie znajdziesz produkty, które ochronią Twoje włosy przed zamoczeniem i chlorem oraz zapewnią komfort, zarówno przy zakładaniu czepka, jak i w trakcie sesji treningowych.

INNOWACJA:

Z myślą o posiadaczkach długich włosów stworzyliśmy czepek Smartcap. Model zbudowany jest z dwóch warstw: wewnętrzna wygodnie przytrzymuje włosy podczas nakładania warstwy zewnętrznej.


Klapki

Na mokrej nawierzchni nietrudno o wywrotkę. Klapki marki Arena zapewniają przyczepność na zachlapanych wodą płytkach, gwarantując wygodne i bezpieczne poruszanie się wokół basenu. Nasze modele posiadają delikatną amortyzację i wykonane są z materiałów, dzięki którym woda szybko odprowadzana jest na zewnątrz, a stopy pozostają suche.


Torby i plecaki

Strój, kąpielówki, czepek, klapki – wszystkie dodatki trzeba do czegoś spakować. Torby i plecaki marki Arena to świetna jakość w różnych wydaniach: możesz wybrać niewielki i bardzo prosty worek do noszenia w dłoni czy na plecach lub sięgnąć po pojemne torby na 40 litrów.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019