Gogle One - gogle, które pasują każdemu

Gogle The One to połączenie wygody, wodoszczelności oraz krystalicznie czystego obrazu, niezależnie od panujących w wodzie warunków. To również elegancki, nowoczesny produkt, który pokochasz od pierwszego włożenia!

Co sprawia, że gogle The One są jedyne w swoim rodzaju? Wykorzystanie zaawansowanych soczewek poliwęglanowych gwarantuje doskonałą widoczność niezależnie od tego, czy spoglądasz wprost przed siebie, czy obserwujesz otoczenie (i pozostających w tyle rywali) kątem oka. Wszystko za sprawą konstrukcji zaczerpniętej z modelu Cobra Ultra, gwarantującej doskonały obraz zarówno w centralnej części pola widzenia, jak i na jego peryferiach. Aby zagwarantować idealną przejrzystość, powierzchnia gogli została dodatkowo zabezpieczona warstwą przeciwmgielną.

Dzięki wykorzystaniu unikatowej technologii Orbit-Proof Technology gogle The One doskonale dopasowują się do każdej twarzy, zapobiegając przeciekaniu. Osiągniecie 100% szczelności było możliwe dzięki prowadzonym na szeroką skalę pracom badawczym, analizującym podobieństwa i różnice w strukturze ludzkich twarzy (ze szczególnym skupieniem się na problematycznych okolicach oczodołów). W oparciu o zgromadzone dane inżynierowie naszej marki zaprojektowali gogle z zupełnie nowym rozmieszczeniem uszczelnień, uwzględniającym strefy twarzy, których mimowolne ruchy powodują zasysanie wody. Elegancka, jednoczęściowa konstrukcja z wbudowanymi obiektywami i klipsami zapewnia łatwe zakładanie, wygodę i perfekcyjne pole widzenia.

Gotowi na nowe wyzwania?! Z goglami The One nabiorą one zupełnie nowego wymiaru!

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Copyright © 2018