Gogle One - gogle, które pasują każdemu

Gogle The One to połączenie wygody, wodoszczelności oraz krystalicznie czystego obrazu, niezależnie od panujących w wodzie warunków. To również elegancki, nowoczesny produkt, który pokochasz od pierwszego włożenia! Wykorzystanie zaawansowanych soczewek poliwęglanowych gwarantuje doskonałą widoczność niezależnie od tego, czy spoglądasz wprost przed siebie, czy obserwujesz otoczenie. Dzięki wykorzystaniu unikatowej technologii Orbit-Proof Technology gogle The One doskonale dopasowują się do każdej twarzy

Gogle The One to połączenie wygody, wodoszczelności oraz krystalicznie czystego obrazu, niezależnie od panujących w wodzie warunków. To również elegancki, nowoczesny produkt, który pokochasz od pierwszego włożenia! Wykorzystanie zaawansowanych soczewek poliwęglanowych gwarantuje doskonałą widoczność niezależnie od tego, czy spoglądasz wprost przed siebie, czy obserwujesz otoczenie.

Co sprawia, że gogle The One są jedyne w swoim rodzaju? Wykorzystanie zaawansowanych soczewek poliwęglanowych gwarantuje doskonałą widoczność niezależnie od tego, czy spoglądasz wprost przed siebie, czy obserwujesz otoczenie (i pozostających w tyle rywali) kątem oka. Wszystko za sprawą konstrukcji zaczerpniętej z modelu Cobra Ultra, gwarantującej doskonały obraz zarówno w centralnej części pola widzenia, jak i na jego peryferiach. Aby zagwarantować idealną przejrzystość, powierzchnia gogli została dodatkowo zabezpieczona warstwą przeciwmgielną.

Dzięki wykorzystaniu unikatowej technologii Orbit-Proof Technology gogle The One doskonale dopasowują się do każdej twarzy, zapobiegając przeciekaniu. Osiągniecie 100% szczelności było możliwe dzięki prowadzonym na szeroką skalę pracom badawczym, analizującym podobieństwa i różnice w strukturze ludzkich twarzy (ze szczególnym skupieniem się na problematycznych okolicach oczodołów). W oparciu o zgromadzone dane inżynierowie naszej marki zaprojektowali gogle z zupełnie nowym rozmieszczeniem uszczelnień, uwzględniającym strefy twarzy, których mimowolne ruchy powodują zasysanie wody. Elegancka, jednoczęściowa konstrukcja z wbudowanymi obiektywami i klipsami zapewnia łatwe zakładanie, wygodę i perfekcyjne pole widzenia.

Gotowi na nowe wyzwania?! Z goglami The One nabiorą one zupełnie nowego wymiaru!

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019