Bodylift shaping swimmer - stroje stworzone z myślą o kobietach

Chciałabyś czuć niczym nieskrępowaną wolność i absolutny komfort za każdym razem, gdy ubierasz strój kąpielowy. Chciałabyś, by Twój strój kąpielowy dodawał Ci pewności siebie? Poznaj kolekcję Bodylift shaping swimwear i odkryj kobiecą stronę pływania!

Kolekcja stworzona dla aktywnych kobiet

Każda aktywna kobieta powinna mieć możliwość podkreślania swoich kształtów bez narażenia się na dyskomfort w trakcie intensywnych treningów pływackich. To właśnie potrzeby pływaczek zainspirowały projektantów Areny do stworzenia najnowszej linii strojów kąpielowych - Bodylift shaping swimwear - gwarantującej doskonałe dopasowanie do sylwetki w każdych okolicznościach.

Ultralekki materiał o wysokim stopniu elastyczności

W strojach z kolekcji Bodylift zastosowano materiał Sensitive Fit, który z jednej strony jest bardzo cienki i lekki, z drugiej – podkreśla atuty sylwetki i tuszuje mankamenty. Wysoka elastyczność materiału zapewnia nie tylko perfekcyjne dopasowanie i maksymalną kompresję, ale też daje uczucie wolności i pełną swobodę ruchów.

O to, by każda kobieta w strojach Bodylift czuła się pięknie i pewnie, dbają modelujące panele oraz wewnętrzny materiał spłaszczający brzuch. Dzięki opcji regulacji ramiączek oraz możliwości wyboru rozmiaru miseczki strój można w 100% dopasować do swojej sylwetki i potrzeb.

Zobacz kolekcję Bodylift w naszym najnowszym katalogu.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Copyright © 2018