Bodylift shaping swimwear

Chciałabyś czuć niczym nieskrępowaną wolność i absolutny komfort za każdym razem, gdy ubierasz strój kąpielowy. Poznaj kolekcję Bodylift shaping swimwear.

Kolekcja stworzona dla aktywnych kobiet

Każda aktywna kobieta powinna mieć możliwość podkreślania swoich kształtów bez narażenia się na dyskomfort w trakcie intensywnych treningów pływackich. To właśnie potrzeby pływaczek zainspirowały projektantów Areny do stworzenia najnowszej linii strojów kąpielowych - Bodylift shaping swimwear - gwarantującej doskonałe dopasowanie do sylwetki w każdych okolicznościach.

Ultralekki materiał o wysokim stopniu elastyczności

W strojach z kolekcji Bodylift zastosowano materiał Sensitive Fit, który z jednej strony jest bardzo cienki i lekki, z drugiej – podkreśla atuty sylwetki i tuszuje mankamenty. Wysoka elastyczność materiału zapewnia nie tylko perfekcyjne dopasowanie i maksymalną kompresję, ale też daje uczucie wolności i pełną swobodę ruchów.

O to, by każda kobieta w strojach Bodylift czuła się pięknie i pewnie, dbają modelujące panele oraz wewnętrzny materiał spłaszczający brzuch. Dzięki opcji regulacji ramiączek oraz możliwości wyboru rozmiaru miseczki strój można w 100% dopasować do swojej sylwetki i potrzeb.

Zobacz kolekcję Bodylift w naszym najnowszym katalogu.

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2020