​ARENA: KOLEKCJA WIOSNA/LATO 2019

Już jest! Kolorowa, słoneczna kolekcja wiosna/lato 2019 marki arena! Co w niej znajdziecie i czym Was zaskoczy?

W kolekcji wiosna/lato 2019 znajdziecie bestsellerowe modele strojów w odświeżonej wersji. Pojawią się zarówno wakacyjne printy i geometryczne wzory, jak i jednolite, energetyczne kolory. Kolekcja łączy to, co dla pływaka najważniejsze: zapewniające maksymalny komfort i pełną swobodę ruchów materiały, innowacyjne rozwiązania, pozwalające osiągać jak najlepsze wyniki oraz nowoczesny design. Stroje w większości wykonano z elastycznego i wysoce odpornego na chlorowaną wodę materiału MaxLife lub z lekkiego i rozciągającego się w czterech kierunkach materiału MaxFit, gwarantującego doskonałe dopasowanie i komfort użytkowania.

KOLEKCJA DAMSKA

Dla Pań przygotowaliśmy nowe wersje kolorystyczne modeli z serii One i Bodylift oraz serię strojów plażowych. Stroje z linii One Single Piece Design wykonane są w całości z jednego kawałka materiału i pozbawione bocznych szwów, co poprawia swobodę poruszania się, zapewnienia maksymalną wygodę podczas treningów i startów oraz stwarza warunki do osiągania lepszych wyników. Stroje Bodylift, czyli jednoczęściowe stroje modelujące sylwetkę, pozwalają czerpać z pływania jeszcze więcej przyjemności.

KOLEKCJA MĘSKA

W kolekcji męskiej miłośnicy pływania znajdą modele z serii Arena Icons, nawiązujące do naszych kultowych projektów z lat 70. oraz szorty i kąpielówki w oryginalne printy i wzory, które pozwolą na wyróżnienie się z tłumu. Modele One, wykonane z lekkiego i elastycznego materiału, zachowującego się niczym druga skóra, gwarantują pełen komfort podczas pływania. Wśród męskich strojów oprócz klasycznych kąpielówek znajdziecie także kilka wersji szortów: krótkie, długie i szorty z obniżona talią.

AKCESORIA

Całości dopełniają akcesoria. O Wasze bezpieczeństwo na śliskich nawierzchniach zadbają klapki WATERGRIP. Krystaliczne pole widzenia zapewnią Wam okularki Cobra Mirror, Cobra Core, Cobra Ultra a także Tracks Mirror czy Spider. Wasz sprzęt na trening pomieścicie z kolei w plecakach, torbach czy workach. Te z najnowszej kolekcji zaskoczą Was zwłaszcza niesamowitymi printami, kojarzącymi się ze słońcem i wakacjami.

Zobaczcie najnowszą kolekcję: http://arenaswim.pl/kolekcja

Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019