Arena: kolekcja jesień/zima 2018-2019

Już jest - najnowsza kolekcja marki Arena na jesień i zimę 2018-2019! Co w niej znajdziecie?

19 września zaprezentowaliśmy naszą najnowszą kolekcję na jesień i zimę 2018-2019. Co w niej znajdziecie? Wysokiej jakości stroje treningowe i startowe, produkty stworzone w oparciu o zaawansowane technologie, wreszcie, oryginalne wzory, które dodadzą 100% motywacji do każdego wyzwania!

Innowacje, które pomogą Ci osiągnąć cel

Każde rozwiązanie, które stosujemy w strojach marki Arena, ma dwa cele: zapewnienie maksymalnej wygody podczas treningów i startów oraz stworzenie warunków do osiągania jak najlepszych wyników. W kolekcji Jesień/Zima 2018-2019 znajdziesz stroje wykonane w technologii One Piece Design. Powstają one z jednego kawałka materiału i nie posiadają bocznych szwów, co przekłada się na jeszcze lepsze dopasowanie i maksymalny komfort w czasie treningu.

Stroje w większości zostały wykonane z materiału MaxLife, który jest wysoce odporny na chlorowaną wodę. MaxLife to efekt 21 miesięcy badań i testów laboratoryjnych: jest połączeniem perfekcyjnego dopasowania i hydrodynamicznej wydajności. Co więcej, szybko wysycha i posiada wbudowany filtr UV 50+.

Wzory

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni docenią wzornictwo, jakie pojawia się w najnowszej kolekcji: printy są nowoczesne, dynamiczne, motywują do działania. Pojawia się sporo geometrycznych wzorów i wykończeń kontrastujących z kolorem przewodnim całego kostiumu. Zarówno w męskiej, jak i damskiej kolekcji znalazło się również coś specjalnego dla fanów komiksów – stroje i kąpielówki z logo Batmana.


Bądź z nami na:

Dystrybucja

Iguana Group Sp. z o.o.
info@iguana.group

Kontakt handlowy

Tomasz Niemczura
+48 511 977 207
tomasz.niemczura@iguana.group
Logo Polskiego Związku Pływackiego Arena oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego
Copyright © 2019